„AMBULANCA PER REFUGJAT NE MINHEN“

Prej 01.01.2019:   e mbyllur


 

Nėnė Tereza: "Njėriu lindė pėr tė dashur, dhe tu dashur"

Ne e detyruam per shkaqe formale-juridike dhe ekonomike ta mbyllim Ambulancen pėr refugjat


Rruga pėr tek ne


Mė U-Bahn: U2 - Harthof ose Busa: 141/ 170 /171 / 172 (Weyprechtstrasse)

Rruga ne kėmbė prej stacionit U-Bahn(Harthof) deri nė Praxis - Schleißheimerstr. 427(7-10 min) ose mė Bus 141/njė stacion(Weyprechtstrasse)

Objekti i ordinances: ordinanca ėshtė nė katin e 2. / Hyrja ėshtė mbrapa objektit

 


„Refugjatėt e famshėm “

 


 

 


„Mirėnjohja“

 


 

Shumica e refugjateve janė falėnderues, paqėsor dhe integrues. Ashtu sikur edhe unė.

Flyer Ambulanca per refugjat. ketu klikoni per shkarkim